Ktorá úroveň skupinových cvičení je pre Vás vhodná?

  • Začiatočník (Basic) _ o pilates počul, stroje videl _ žiadne prípadne minimálne skúsenosti s cvičením pilates na podložke alebo strojoch
  • Stredne pokročilý (Intermediate) _ pilates cvičí, stroje pozná _ pilates cvičí niekoľko mesiacov / rokov na podložke alebo stroji _ pozná cviky, orientuje sa na stroji
  • Pokročilý (Advanced) _ pozná všetky princípy pilates a ovláda prácu so strojom _ cvičí pilates aktívne, dlhodobo a pravidelne, poznatky integruje do ADL

Aký typ lekcie zvoliť?

  • Individuálne lekcie sú určené pre záujemcov, ktorí ocenia osobný prístup inštruktora zohľadňujúci momentálny zdravotný stav cvičenca, jeho emočné nastavenie a niekedy aj počasie. Lekcie sú "šité" na mieru a progres býva rýchlejší v porovnaní s klasickými skupinovými lekciami. Individuálne lekcie sa odporúčajú aj v prípade zdravotného oslabenia prípadne obmedzenia. Ak ste utrpeli vážnejšie zranenie, absolvovali ste operáciu alebo trpíte zdravotným oslabením, obmedzením či znevýhodnením, konzultujte najprv cvičenie so svojím ošetrujúcim lekárom. Termíny na dopyt v prevádzkovej dobe.
  • Skupinové lekcie pilates sú určené len pre zdravých účastníkov. V prípade akýchkoľvek ťažkostí pri alebo po cvičení v skupinách nenesie prevádzka Pilates pre zdravie ani inštruktori žiadnu zodpovednosť. Termíny podľa aktuálneho rozvrhu.
  • Uzavreté lekcie sú určené pre 2 -4 osoby vzájomne zohraté a podporujúce sa v živote či v práci ( pár, priateľky / priatelia, kolegyne / kolegovia, rodinný príslušníci etc.), ktorí si dokážu zosúladiť svoj denný program a spoločne pravidelne navštevovať štúdio. Permanentka sa vystavuje na skupinu a odcvičená lekcia sa odpisuje bez ohľadu na to, koľko bolo na nej účastníkov. Termíny na dopyt v prevádzkovej dobe.

Čo si obliecť, čo nenosiť?

Na lekcie noste priliehavý ale nie tesný športový odev, ponožky (najlepšie s protišmykovou úpravou), uteráky a pitný režim sú k dispozícii v štúdiu.

Je zakázané nosiť do telocvične ostré alebo kovové predmety (sponky do vlasov, náramky, hodinky atď.), ktoré by mohli poškodiť podložky, náčinie a náradie. Spoluúčasť klienta za poškodenie podložky, náčinia a náradia bude riešená individuálne. Do cvičebne je zakázané nosiť mobil, vyhotovovať obrazový a zvukový záznam alebo počas lekcie prijímať hovory cez iné komunikačné zariadenie.

Kedy chodiť na lekcie?

Kurzy pilates absolvujte v stanovenom časovom rozpätí, ktorý ste si kúpou permanentky alebo jednorazového vstupu rezervovali. Prichádzajte na lekcie načas, aby ste svojím príliš skorým (> ako 10min pred začiatkom Vašej plánovanej lekcie) alebo neskorým (po začiatku Vašej plánovanej lekcie) príchodom nerušili ostatných cvičiacich a inštruktora.

Zaplatením kurzu  súhlasíte s našimi podmienkami a odporúčaniami účasti na kurzoch.

S platnosťou od 3.2.2023.

Telefón

Napíšte nám

Socialní sítě

Kde sme

Prevádzka

Pilates pre zdravie
Beckovská 29
821 04 Bratislava
mobil: 0910 778 870, e-mail: info@pilates-cvicenie.sk


Poštová adresa:

BV&BV spol. s r.o.
Beckovská 29a
821 04 Bratislava
IČO : 35 939 761