Na lekcie noste priliehavý ale nie tesný športový odev, ponožky (najlepšie s protišmykovou úpravou), uterák a pitný režim (minerálku, vodu,..).

Je zakázané nosiť do telocvične ostré alebo kovové predmety (sponky do vlasov, náramky, hodinky atď.), ktoré by mohli poškodiť podložky, náčinie a náradie. Spoluúčasť klienta za poškodenie podložky, náčinia a náradia bude riešená individuálne.

Skupinové kurzy pilates sú určené len pre zdravých účastníkov. V prípade zdravotného oslabenia prípadne obmedzenia sa informujte na info@pilates-cvicenie.sk alebo mobil 0910 778 870 o možnosti individuálnych cvičení.

Ak ste v minulosti utrpeli vážnejšie zranenie, absolvovali ste operáciu alebo trpíte zdravotným oslabením, obmedzením či znevýhodnením, konzultujte najprv cvičenie so svojím ošetrujúcim lekárom. V prípade akýchkoľvek ťažkostí pri alebo po cvičení v skupinách nenesie prevádzka Pilates pre zdravie ani inštruktori žiadnu zodpovednosť.

Kurzy pilates absolvujte v stanovenom časovom rozpätí, ktorý ste si kúpou permanentky alebo jednorazového vstupu rezervovali. Prichádzajte na lekcie včas, aby ste svojím neskorým príchodom nerušili ostatných cvičiacich a inštruktora. Päť minút po začatí lekcie nie je už povolený vstup do telocvične, v prípade voľnej kapacity na nasledujúcej lekcii v rovnakom dni Vám bude ponúknutá možnosť si zmeškanú lekciu nahradiť.

Zaplatením kurzu  súhlasíte s našimi podmienkami a odporúčaniami účasti na kurzoch.

Zmenené 1.7.2020 s platnosťou od 3.8.2020.

Socialní sítě

Kde sme

Mobil:  0910 778 870

e-mail : info@pilates-cvicenie.sk


Poštová adresa:

BV&BV spol. s r.o.
Beckovská 29
821 04 Bratislava
IČO : 35 939 761